O firmie

O nas

Wysoka jakość, precyzja, kompleksowa oferta to cechy jakich przestrzegamy od 1992 roku kiedy powstała firma Pragma.
Od tego czasu, stale rozwijamy się wprowadzając nowe technologie, rozwijając zakres usług i starając się wciąż doskonalić wykonywane przez nas usługi. W 2013 roku jako podkreślenie naszych starań dodaliśmy do nazwy słowo Plus. To deklaracja, że mimo zdobytej renomy nie poprzestaniemy na osiągniętym dotychczas poziomie. Plus to obietnica, że w naszej ofercie wciąż pojawiać się będą nowe propozycje dla naszych obecnych i nowych Klientów, jeszcze lepsza jakość, usługa będzie jeszcze pełniejsza.

Skupiliśmy się na ofercie usług obróbki materiałów oraz wykonania elementów lub produktów gotowych.

– cięcie różnych materiałów strumieniem wodnym (technologia waterjet)
– cięcie metali laserem
– precyzyjne gięcie metali przy użyciu giętarek numerycznych
– spawanie precyzyjne w otulinie gazowej
– ukosowanie
– szlifowanie oraz wygładzanie łączonych elementów
– piaskowanie i śrutowanie powierzchni
– malowanie proszkowe
– montaż wykonanych elementów w gotowy produkt
– cięcie materiałów piłą

 

Przedstawione usługi to nasza specjalizacja, wciąż staramy się powiększać asortyment naszej oferty.

Nasi Klienci otrzymują obsługę kompleksową. Cały cykl produkcyjny jest z naszej strony nadzorowany przez wykwalifikowanych Pracowników. Otrzymane wskazówki nasi Projektanci/Programiści opracowują do postaci cyfrowego projektu i przekazują do produkcji. Operatorzy urządzeń i maszyn, dzięki dużemu doświadczeniu realizują otrzymane wzorce w kolejnych etapach do finalnego stanu.
Cały proces prowadzimy w sposób zorganizowany i satysfakcjonujący dla Klienta.

Stosowane przez nas technologie pozwalają z najwyższą precyzją wykonać zamówione produkty w seriach dowolnej wielkości. Pozwalają też na tworzenie unikalnych, pojedynczych wzorów. Ambicja wprowadzania nowoczesnych technologii wraz z tempem pojawiania się ich na rynku stwarza możliwość realizacji każdego zamówienia. Zaś stosowane oprogramowanie optymalizuje realizację pod względem technologicznym i ekonomicznym. Minimalizacja strat materiałowych oraz staranne przygotowanie marginalizujące ilość błędów to dodatkowe pozytywy procesu technologicznego.

Dobra organizacja logistyczna pozwala nam realizować zamówienia nie tylko na rynku lokalnym ale też na terenie całej Unii Europejskiej. Nasi przedstawiciele zapewnią dobrą komunikacją oraz obsługę zamówienia oraz dostaw.
Otrzymany w procesie certyfikacji znak jako TUV jest obiektywnym potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji.

Skip to content